دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۸

گزارشی از اظهار نظر یک بازیگردرجه دوم درباره اعدام یک تروریست؛

بازی سیاسی سلبریتی‌ها با امنیت ملی

آناهیتا همتی

جوان آنلاین: انتشار پستی شرم آور و وقیحانه و به تصویر کشیدن مظلومیت دروغین عده‌ای وطن فروش و تروریست که دستشان تا مفرق درخون مردم این سرزمین است، نشان می دهد خانم همتی نیز مانند بسیاری از هم مسلکانشان این روزها مغلوب فضاسازی رسانه‌های مغرض قرار دارند.

آناهیتا همتی بازیگر درجه چندم و کم کار سینما و تلویزیون در تازه‌ترین اینستاپست خود، ضمن حمایت از چند تروریست و آدمکش با وقاحت تمام قلب واقعیت کرده و دل برای کسانی سوزانده است که مادران این سرزمین را به داغ بهترین فرزندان ایران نشانده‌اند! کسانی که وقیحانه به روی مردم مظلوم سلاح می‌کشند و سر مردان این سرزمین را در برابر زنان و کودکان می‌برند!


انتشار پستی شرم آور و وقیحانه و به تصویر کشیدن مظلومیت دروغین عده‌ای وطن فروش و تروریست که دستشان تا مفرق درخون مردم این سرزمین است نشان میدهد خانم همتی نیز مانند بسیاری از هم مسلکانشان این روز‌ها مغلوب فضاسازی رسانه‌های مغرض قرار دارند و با بستن چشمهایشان امنیت را نیز دست مابه سیاست بازی خود کرده و بر طبل کسانی می‌کوبند که شب‌ها خواب ویرانه ساختن ایران را می‌بینند.
جمهوری اسلامی بهشت اپوزیسیون‌هاست!
رامین حسین‌پناهی کیست؟

رامین حسین‌پناهی، عضو گروهک تروریستی و تجزیه‌طلب کومله است که رسانه‌های معاند مثل بی بی سی و شبکه‌های مجازی ضدانقلاب قصد دارند بنا بر شیوه معمول خود این تروریست را یک فعال مدنی معرفی کنند؛ یعنی کسی که نه قتلی انجام داده و نه کسی را کشته است ولی همین رسانه‌ها هیچ وقت به این سوال پاسخ ندادند که چرا یک فعال به اصطلاح مدنی همیشه باید با خود سلاح و نارنجک حمل کند؟ تقریبا در تمامی عکس‌های منتشر شده از رامین حسین پناهی یک قبض اسلحه و نارنجک همراهش بوده؟ آیا یک فعال مدنی برای تفریح و شکار نارنجک با خود حمل می‌کرده است و احیانا برای تفریح و تفنن با نیرو‌های امنیتی کشور درگیری پیدا کرده است؟
جمهوری اسلامی بهشت اپوزیسیون‌هاست!

خانم بازیگر حداقل یک سرچ گوگل بزنید

حکم اعدام رامین حسین پناهی به همراه دو نفر از اشرار مسلح و تروریست غرب کشور به نام زانیار و لقمان که موجبات ایجاد ناامنی، ترور، و قتل برخی شهروندان کُرد شده بودند در روز شنبه در زندان رجایی شهر کرج اجرا شد.
رامین حسین پناهی سال گذشته به همراه یک تیم تروریستی در تاریخ ۲ تیر ۱۳۹۶ وارد کشور شده و قصد بمب گذاری و برهم زدن مراسم روز قدس و ترور برخی شهروندان کُرد را داشت که به کمین نیرو‌های نظامی ایران گرفتار آمده و در یک درگیری مسلحانه دستگیر شد.

اطلاعات و اخبار درباره این سه نفر و مخصوصا رامین حسین پناهی چیز پنهان و پیچیده‌ای نیست. کافی بود این خانم بازیگر قبل از اظهار همدری با یک تروریست حداقل یک سرچ ساده در گوگل می‌کرد و عکس‌های حسین پناهی با اسلحه را می‌دید و بعد تصمیم به نوشتن چنین دروغ‌هایی می‌گرفت!

تغییر جای جلاد و شهید

متاسفانه امروز نه تنها جای جلاد و شهید تغییر کرده بلکه خانم بازیگر که چند سالی است از کار‌های هنری اش عقب افتاده و در پروژه‌ای مشغول به کار نیست و ظاهرا روز به روز به فراموشی سپرده می‌شود تصمیم می‌گیرد برای چند روز در تیتر اخبار آمدن، رفتاری از خود سر بزند که نامش رو جز وطن فروشی و خیانت نمی‌توان چیز دیگری گذاشت. حمایت و همدری از تروریستی که جان هموطنانش را گرفته است را اگر خیانت ننامیم پس چیست؟ غرب زدگی از همین جا نشات می‌گیرد، یعنی جایی که دیگر هیچ خط ومرزی برای انسانیت و انسان بودن وجود نداشته باشد و شاید فردا روزی از هیتلر، بن لادن و عبدالمالک ریگی هم دفاع کنند، البته همان زمانی که سلبریتی بی سواد و کم مطالعه مدافع حرم حضرت زینب را جانباخته مدافع رژیم اسد خطاب می‌کند باید این روز‌ها را هم پیش بینی می‌کردیم!

بغض طنزپرداز رسانه ملی برای تروریست‌های اعدام شده!

متاسفانه باید گفت: اظهار نظر آناهیتا همتی تنها واکنش چهره‌های شناخته شده به حکم اعدام این تروریست نبوده است. رضا رفیع مجری و طنز پرداز کشور هم در واکنشی در فضای مجازی نوشته است: وقتی شنیدم بغض کردم. لعنت به اعدام.

جمهوری اسلامی بهشت اپوزیسیون‌هاست!


اظهار همدری و حمایت همتی را می‌توان از روی بی سوادی یا اهداف سیاسی دانست ولی باعث تاسف و شگفتی است که چگونه یک مجری که خودش برنامه‌ای خبری به اسم «منبع موثق» روی آنتن رسانه ملی دارد تا به این حد ناآگاه و عوامانه در این مورد اظهار نظر کند.

واکنش‌ها در فضای مجازی

جمهوری اسلامی «بهشت اپوزیسیون» است

ایستادگی ناآگاهانه یا متاسفانه آگاهانه سلبریتی‌ها در مواجهه با اعدام تروریست‌ها و یا موضوعاتی از این قبیل، قطعا رویکردی معارضانه نسبت به امنیت ملی محسوب می‌شود و انتظار زیادی نیست که مدعی‌العموم حداقل این سلبریتی‌های «حامی تروریست‌های مسلح» را برای توضیح درباره پست‌های خود فرابخوانند و مانع تشیه زدن به ریشه امنیت کشور شود!

انگار حقیقت است که جمهوری اسلامی "بهشت اپوزیسیون" است وگرنه چگونه ممکن بود بازیگر درجه چندم روز‌های قدیم و اینفلوئنسر امروز بدون هیچ اطلاع و منطقی از «قاتل مردم مظلوم» دفاع کند، اما آب از آب تکان نخورد؟!

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.