چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۴

همزمان با جشنواره فیلم کودک صورت گرفت؛

همکاری کانون و فیلیمو برای پخش فیلم در شهرهای زلزله زده کرمانشاه

نشست خبری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

سینماپرس: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با همکاری سرویس فیلیمو به نمایش فیلم برای کودکان و نوجوانان مناطق زلزله زده استان کرمانشاه، می پردازد.

به گزارش سینماپرس و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، فیلیمو به نمایندگی از شرکت فن آوران ایده پرداز صبا و با مشارکت کانون پرورش فکری برای احیای امید و امداد روانی برای خانواده ها و کودکان مناطق زلزله زده استان کرمانشاه، به نمایش فیلم در این مناطق می پردازد.

بر همین اساس، از روز سه شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ به مدت ۶ روز در شهرستانهای سرپل ذهاب، ثلاث باباجانی، ازگله و روستاهای میانی این استان، فیلم های «فردیناند»، «بچه رییس»، «ماشینها»، «زوتوپیا»، «بالش ها»، «همسایه من توتورو» به وسیله (تلویزیون شهری سیار) در فضاهای باز برای کودکان به نمایش در می آید.

در عین حال، این فعالیت در ادامه فعالیت های ستاد امداد فرهنگی کانون پرورش فکری برای کودکان و نوجوانان مناطق زلزله زده غرب کشور و طرح «عیدانه کتاب» در سراسر کشور طی نوروز امسال است.

پیش از این نیز، مربیان کانون استانهای مختلف در قالب برنامه امداد فرهنگی در بین کودکان و نوجوانان زلزلهزده استان کرمانشاه حاضر شدند و به اجرای برنامه های متنوع فرهنگی هنری پرداختند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.