چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۰

اعلام زمان برگزاری کنسرت «مهران مدیری»

مهران مدیری در اکران خصوصی فیلم سینمایی ساعت ۵ عصر

سینماپرس: «مهران مدیری» ۳۱ مرداد تازه ترین کنسرت خود را در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار خواهد کرد.

به گزارش سینماپرس، مهران مدیری بازیگر، کارگردان و مجری بعد از چندین سال دوری از اجرای زنده موسیقی، روز چهارشنبه ۳۱ مرداد ماه تازه ترین کنسرت خود را در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار می کند.

بلیت فروشی کنسرت روز پنجشنبه ۲۵ مرداد ماه آغاز می شود.

در کنسرت پیش روی مهران مدیری که شنیده ها حاکی از مدیریت اجرایی علی اوجی در آن است، نیما حمیدی نوازنده درامز، جابر خدایاری نوازنده پرکاشن، بابک ریاحی پور نوازنده گیتارباس، مسعود همایونی نوازنده گیتار الکتریک، سامان احتشامی نوازنده پیانو، گلنوش صالحی نوازنده تار، سینا جهان آبادی نوازنده کمانچه، آتنا اشتیاقی نوازنده ویولن سل، ساسان هاشمی نوازنده کیبورد گروه اجرایی را تشکیل می دهند.

مهران مدیری طی سال های گذشته همراه با گروه موسیقی «دارکوب» اجراهایی را به عنوان خواننده تعدادی از قطعات برگزار کرده بود. این خواننده و بازیگر چندی پیش نیز قطعه ای را به آهنگسازی مهیار علیزاده در فضای مجازی منتشر کرد که به نوعی پیش معرفی برای آلبوم جدید وی بود. این آلبوم به دلایلی نامشخص در دسترس علاقه مندان قرار نگرفته است.

نظرات

 • ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۰:۳۳
  0 0
  به به
 • اسیه مهرکیش ۱۳۹۷/۰۶/۰۲ - ۰۱:۴۴
  0 0
  بی نظیر آقاو ستاره طنز ایران حتی به فکر بچه های بی شیر مانده هستن متأسفم برای اون عده از آدمهای انسان نما که میگن مگه آقای مدیری صدا دارن که کنسرت اجرا میکن
 • 0 0
  کاری تحسین بر انگیز نه بلکه انسان دوستانه از آقا و ستاره طنز ایران آقای مهران مدیری من بلاگردونشون متأسفم برای عده ای از آدمهای انسان نما انسان نما که گفته بودن مگه آقای مدیری صدا هم دارن که کنسرت اجرا میکنن اولا این صدا همان صدایی که همنفس را خواندن بی نظیر دومأ چرا به هدف بزرگ ایشان توجه نمیکنین که درآمد این کنسرتها خرج خرید شیرخشک میشود برایتان واقعا متأسفم دوستتان دارم جانم به فدای مهربونیهای شما

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.