شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۰

فیلم/ تصاویری از پشت صحنه مجموعه «رهایم نکن»

سریال «دستت را به من بده»

سینماپرس: پخش سریال «رهایم نکن» به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور از روز چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه در شبکه سه سیما آغاز خواهد شد.

به گزارش سینماپرس، پخش مجموعه تلویزیونی «رهایم نکن» به تهیه‌کنندگی علی پورکیانی از روز چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه در شبکه سه سیما آغاز خواهد شد.

  این مجموعه تلویزیونی در ۲۸ قسمت شب‌های رمضان ساعت ۲۰:۴۰ به روی آنتن خواهد رفت.

عنوان این سریال به کارگردانی محمد مهدی عسگرپور پیش از این «دستت را به من بده» بود که به «رهایم نکن» تغییر یافت و هم اکنون گروه مشغول گرفتن سکانس هایی از این مجموعه در لاهیجان هستند.
همچنین مراحل فنی نیز به طور همزمان انجام می شود.

محمدمهدی عسگرپور پیش از این ساخت سریال‌های موفق تلویزیونی همچون جراحت، نفس گرم، شیدایی، گل‌های گرمسیری و ...را برعهده داشته است.
در این مجموعه، امین تارخ، فریبا متخصص، محمدرضا هدایتی، مریم بوبانی، مارال فرجاد، نیما شعبان نژاد، دنیا مدنی، بابک بهشاد، علی استادی، معصومه قاسمیپور، شیرین آقاکاشی، رحمان باقریان، کاظم هژیر آزاد، حسین ملکی و ... به ایفای نقش می‌پردازند.

در خلاصه داستان «رهایم نکن»آمده است: رسول تولایی به عنوان بزرگتر، محبوب و مورد اعتماد چند خانواده است. این اعتماد به واسطه بازخوانی گذشته خدشهدار می شود. خانواده هایی که هر کدام با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنند و در پی یافتن مقصر اصلی هستند. عکاس:مهدی دلخواسته و کامبیز رحمانی‌فر.