یکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۸

به کارگردانی سرکیس؛

فیلمبرداری «ونوم ۲» به پایان رسید

فیلم سینمایی ونوم

سینماپرس: طبق اعلام تام هاردی بازیگر «ونوم ۲» فیلمبرداری این فیلم سینمایی به پایان رسیده است.

به گزارش سینماپرس به نقل از اچ اِن اینترتینمنت، فیلمبرداری «ونوم ۲» نسخه فرعی فیلم سینمایی «مرد عنکبوتی» به پایان رسید.

تام هاردی بازیگر نقش اصلی این فیلم سینمایی به همراه یکی دیگر از عوامل، با انتشار پستی در صفحه شخصی خود اعلام کرد فیلمبرداری این پروژه به طور کامل یا به گفته برخی منابع تنها در انگلیس به پایان رسیده است.

در این تصاویر منتشر شده، اندی سرکیس کارگردان این فیلم سینمایی به همراه تام هاردی دیده می‌شوند و زیر آن نوشته شده که «ونوم ۲» به پایان رسید.

اما هاردی پس از مدتی اقدام به حذف این تصویر کرد که می تواند به این معنا باشد آن‌ها هنوز به طور کامل پروژه را به پایان نرسانده اند. تام هاردی پیش از اعلام رسمی انتخاب کارگردان فیلم جدید «ونوم» تصویر اندی سرکیس را منتشر و آن را کارگردان این فیلم معرفی کرده بود و مدتی بعد هم رسماً این اتفاق افتاد.

این فیلم سینمایی به کارگردانی سرکیس با بازیگرانی چون تام هاردی در نقش ادی بروک یا ونوم، میشل ویلیامز در نقش آنه ویینگ، وودی هارلسون در نقش تبهکار اصلی فیلم (کارنیج) و نائومی هریس ساخته شده است.  

داستان «ونوم ۱» از این قرار بود که یک خبرنگار با نقش آفرینی تام هاردی بعد از آنکه میزبان یک انگل می‌شود، قدرت‌های ابرقهرمانی به دست می‌آورد. این فیلم در سال ۲۰۱۸ منتشر شد و بیش از ۸۵۰ میلیون دلار در گیشه فروخت و رکوردهای زیادی را شکست.

با اعلام کمپانی سونی قرار است فیلم سینمایی «ونوم ۲» دوم اکتبر امسال (۱۱ مهر ۹۹) اکران شود.