شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۶

به کارگردانی داریوش جهانگیری؛

«در کنار هم ۲» به روزهای پایانی نزدیک می شود

سریال در کنار هم۲

سینماپرس: ۸۵ درصد از تصویربرداری سریال «در کنار هم ۲» به کارگردانی داریوش جهانگیری تمام شد و قرار است فیلمبرداری آن تا اواسط شهریور به پایان برسد.

به گزارش سینماپرس، تصویربرداری سریال «در کنار هم ۲» به کارگردانی داریوش جهانگیری و تهیه کنندگی آرزو ابوحمزه به روزهای پایانی خود نزدیک و ۸۵ درصد از آن انجام شده است.

در حال حاضر لوکیشن سریال خانه ای است که خانواده سالاری در آن ساکن هستند و تصویربرداری در لوکیشن های خارجی باقی مانده است و احتمال دارد تصویربرداری آن تا اواسط شهریور ماه به پایان برسد اما زمان پخش آن مشخص نیست.

خشایار راد و افسانه ناصری که در «در کنار هم ۲» به ایفای نقش می پردازند، به روزهای پایانی بازی خود نزدیک می شوند.

همچنین مراحل فنی سریال مانند تدوین همزمان با تصویربرداری آن در حال انجام است.

سریال تلویزیونی «در کنار هم ۲» به سفارش معاونت سیما و پیرو تفاهمنامه معاونت سیما و ستاد مبارزه با مواد مخدر و کاری از گروه خانواده شبکه دو سیماست که تهیه کنندگی این اثر را آرزو ابوحمزه و کارگردانی آن را داریوش جهانگیری برعهده دارند.

خشایار راد، افسانه ناصری، رامین ناصر، نصیر، آرش نوذری، سوزان عزیزی روشنک عجمیان، فرزاد حاتمیان، مهسا کریم زاده، حامد تهرانی، طناز دهقان، سالار کریمخانی، آرمان پیراسته، هدیه آزیده هاک و… دیگر بازیگران این اثر هستند.

«در کنار هم ۲» با محوریت موضوعاتی همچون شیوه های فرزند پروری، بررسی خانواده های مستبد و سهل انگار، تشریح ویژگی های خانواده مستعد  اعتیاد و… در ۴۰ قسمت ٢٥ دقیقه ای روایت می شود و فصل دوم آن، داستان خانواده رستم سالاری و دو فرزندش را دربرمی گیرد که بنا به دلایلی در یک خانه ساکن می شوند و ماجراهایی میان آن ها شکل می گیرد.

سایر عوامل این سریال عبارتند از نویسندگان: محمد عباس نژاد، شاهرخ باقری نژاد، ناظر کیفی: قاسم سیلسپور، کارشناس گروه تحقیق و گردآوری: حنانه شفیعی، مدیر برنامه ریزی: امیرحسین مدرس، دستیاران کارگردان: میثم بیدقی، علی شجاع، مدیر تصویربرداری: رضا مقصودی، تصویربردار: رضا ثامری، نورپرداز: نوید عبدلی، دستیار تصویر: وحید ویسی، تدوین: حسین باقری، طراح گریم: محمود آسمانی، مجریان گریم: مینو قبادی، علی اژدری، دستیار گریم: شهین رضی پور، صدابردار: فرشید احمدی، دستیاران صدا: پدرام رمضانپور، کیانوش شفق، طراح صحنه: امیر بنایی، مسئول لباس: مهسا امینی شکیب، منشی صحنه: آناهیتا کارخانه، عکاس: پریسان سهراب زاده، مدیر تدارکات: حمید آدینه وند، دستیاران تدارکات: حفیظ حبیبی، آرش یوسفی و مدیر روابط عمومی: رکسانا قهقرایی.