چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۴

معاون صدا در جلسه تودیع و معارفه مدیران رادیو ورزش

رادیو ورزش یکی از مجموعه‌های مهم، پویا و پرمخاطب رسانه ملی است

حمید شاه آبادی

سینماپرس: مراسم تودیع و معارفه مدیران جدید و قدیم رادیو ورزش با حضور حمید شاه‌آبادی، معاون صدای رسانه ملی و جمعی از مدیران و کارمندان رادیو برگزار شد.

به گزارش سینماپرس، آیین معارفه غلامرضا میرحسینی مدیر جدید رادیو ورزش و تکریم حمید قاسمی مدیر پیشین این شبکه با حضور حمید شاه آبادی معاون صدای رسانه ملی، جمعی از مدیران شبکه های رادیویی، مدیران گروه و کارکنان رادیو ورزش در سالن جلسات معاونت صدا برگزار شد.

حمید شاه‌آبادی در این مراسم با اشاره به اهمیت و جایگاه رادیو ورزش در معاونت صدا گفت: تحلیل ها و بررسی های انجام شده از رادیو ورزش نشان می دهد که عملکرد این شبکه خوب و شایسته بوده است. رادیو ورزش یکی از مجموعه‌های مهم، پویا و پرمخاطب رسانه ملی است که فعالیت آقای میرحسینی سرپرست جدید این شبکه در این زمینه را کمی سخت‌تر می‌کند ولی اشراف به امور و شخصیت بسیار پر تعاملی که او دارد، یقیناً نقش موثری در این شبکه خواهد داشت.

وی درباره دغدغه ها و مسایل موجود در رادیو ورزش افزود: بسیاری از مشکلات رادیو ورزش به بیرون از خانواده رادیو ارتباط دارد از این رو برای رفع مشکلات، ابتدا باید به بیرون توجه داشت، همچنین باید از تمام ظرفیت این شبکه برای اجرای امور جاری آن بهره برد تا در نهایت فرصتی در اختیار مدیر شبکه قرار گیرد تا بتواند نیازها و امتیازات را از بیرون از رادیو ورزش تامین کند. برای نمونه می توان به سهم رادیو ورزش در اطلاع‌رسانی از بازی‌های استانی، کشوری و بین المللی و نقش آفرینی در حوزه ورزش کشور اشاره کرد که به بخش های مختلف خارج از سازمان ارتباط دارد.

معاون صدای رسانه ملی با اشاره به جایگاه مخاطبان در رادیو ورزش تصریح کرد: مخاطبان رادیو ورزش نقش کلیدی و موثری در ارتقای این شبکه رادیویی دارند بنابراین می توان از حضور مخاطبان این رسانه برای ایجاد فرصت‌های جدید بهره جست مثلا برنامه صبحگاهی رادیو ورزش که مخاطبان زیادی به آن وابسته هستند، می‌تواند در تحقق اهداف این شبکه نقش بسزایی داشته باشد.

شاه آبادی ضمن اشاره به نقش موثر نوآوری در رسانه ها در عصر کنونی بیان کرد: هرقدر نوآوری و خلاقیت بیشتری در رادیو ورزش وجود داشته باشد، می تواند زمینه ساز برنامه ریزی‌های موثر برای ایجاد فرصت‌های جدیدتر باشد که این امر سبب می شود تا رسانه رادیو از عرصه تاثیرگذاری فاصله نگیرد.

وی در پایان ضمن قدردانی از قاسمی مدیر سابق رادیو ورزش و آرزوی توفیق برای میرحسینی مدیر جدید رادیو ورزش، استفاده از ظرفیت ها، ایده های نو و بهره مندی از ظرفیت مجموعه های بیرونی را از مدیر جدید رادیو ورزش خواستار شد تا بتواند زمینه‌ساز شیوه های نوین برنامه سازی و خلق نوآوری های جدید در این شبکه رادیویی باشد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.