شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۷

پخش سریال «سه شنبه شب» از فردا شب

سریال «سه شنبه شب»

سینماپرس: با اتمام سریال «رنج پنهان»، از فردا شب ۲۰ اسفند پخش مینی سریال هفت قسمتی «سه شنبه شب» به کارگردانی صادق پروین آشتیانی آغاز خواهد شد.

به گزارش سینماپرس، امشب ۱۹ اسفند ماه با پخش قسمت بیست و سوم سریال «رنج پنهان» به کارگردانی بیژن میرباقری پرونده این مجموعه بسته می شود.

قصه این سریال در بحبوحه سال ۱۳۵۳ روایت و با مرگ جوانی در دانشگاه آغاز می شود. اختناق فضای موجود و شور جوانی، یوسف را وارد بازی پیچیده ای می کند که اسلحه و خشونت را تنها راهکار عملی در پیش پای خود می بیند... 

بهنام تشکر، قطب الدین صادقی، کاوه خداشناس، اتابک نادری، سمیرا حسینی، کریم امینی، فرشید زارعی فرد، علی غلامی، مهدی سقا، آزاده سدیری، سونیا اسماعیلی، علی شجاع، ساناز نیک نام، ستاره توکلی، فرهاد روشن و مهران میرزایی از بازیگران این سریال هستند.

با اتمام سریال «رنج پنهان»، از فردا شب ۲۰ اسفند پخش مینی سریال هفت قسمتی «سه شنبه شب» به کارگردانی صادق پروین آشتیانی و تهیه کنندگی مهدی عبادی آغاز خواهد شد.

درخلاصه داستان «سه شنبه شب» آمده است: چند روزی مانده به عید نوروز، بابک ۴۰ ساله قرار است بعد از ۲۳ سال زندگی در کانادا برای اولین بار به ایران بیاید. همسرش مریم که چهارسال پیش در کانادا عقد کرده اند، به ایران آمده است و حالا خانواده مریم در تکاپوی استقبال از داماد خانواده اند که تا به حال او را از نزدیک ندیده اند. حال با بازگشت او، نشانه‌ها و رازهایی بر ملا می‌شود ...

علیرضا جلالی‌تبار، رز رضوی، بهزاد فراهانی، محمد فیلی، آشا محرابی، مهران رنجبر، ایمان صفا، علیرضا جعفری، بهروز قادری، افسانه ناصری و سیروس کهوری نژاد از بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند. مجموعه تلویزیونی «سه شنبه شب» هر شب به غیر از پنجشنبه ها پخش خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.