چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۵

رونمایی از پوسترهای «انسان نخستین»+عکس

انیمیشن انسان‌های نخستین

سینماپرس: در فاصله پنج هفته مانده تا آغاز نمایش عمومی فیلم سینمایی "انسان‌های نخستین"، مجموعه پوسترهای این فیلم منتشر گردید.

به گزارش سینماپرس، انیمیشن سینمایی "انسان‌های نخستین(Early Man)" به کارگردانی "نیک پارک" و نویسندگی "مارک برتون" ساخته شده است. در این فیلم بازیگرانی چون "تام هادلستون" و "ادی ردمایر" صداپیشگی شخصیت های داستان را انجام می دهند.

"انسان های نخستین" در ژانر کمدی و هیجانی ۱۶ فوریه ۲۰۱۸ اکران بین‌المللی خود را از سینماهای امریکای شمالی آغاز خواهد کرد.

انسان‌های نخستین

در آغاز جهان، هنگامیکه موجودات نخستین و ماموت‌های پشمالو در زمین پرسه می‌زدند، انسان‌های نخستین داستان داگ (ادی ردمین) و هوگنوب که دو شخص وابسته به هم بودند را تعریف می‌کنند. داگ قبیله اش را در برابر قدرت عصر برنز متحد می‌کند. در یک نبرد او آنها را با بازی خودشان شکست می‌دهد و در نتیجه اولین بازی فوتبال اروپایی شکل می‌گیرد.

در ۶ می ۲۰۱۵ اعلام شد که استودیوکانال ۵۰ میلیون دلار بودجه برای انیمیشن انسان‌های نخستین اختصاص می‌دهد و خودش فروش آن را اداره می‌کند. همچنین اعلام شد که تیم استودیوکانال با آردمن انیمیشن و نیک پارک قرار گذاشته‌اند تا داستان در مورد مرد غارنشینی باشد که اولین بازی فوتبال جهان را پدیدمی‌آورد.

انسان‌های نخستین

در ۹ می ۲۰۱۶ و زمانیکه انیمیشن در مراحل ساخت بود، استودیوکانال اعلام می‌کند که این اولین انیمیشنی خواهد بود که ادی ردمین در آن صداپیشگی می‌کند و نقش او کاراکتر داگ است.

همچنین بنیاد فیلم بریتانیا یکی از شرکای انیمیشن است و حمایت مالی از فیلم از منابع مالی بخت آزمایی ملی انگلیس خواهد بود. در ۱۹ اکتبر ۲۰۱۶ استودیوکانال اعلام کرد که تام هیدلستون به صداپیشگان فیلم اضافه شده است و نقش ارباب نوث را بر عهده دارد.

انسان‌های نخستین

ادی ردمین در نقش داگ، تام هیدلستون در نقش ارباب نوث، میسی ویلیامز در نقش گوونا از جمله بازیگران مطرحی هستند که در این انیمیشن بازی و صداپیشگی را بر عهده دارند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.