دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۷

«اتاق تاریک» در مراحل پایانی

فیلم سینمایی اتاق تاریک

سینماپرس: آخرین اثر روح الله حجازی که تحت عنوان «اتاق تاریک» در حال گذراندن مراحل تولید است، روزهای پایانی آماده سازی را طی می کند.

به گزارش سینماپرس، این فیلم سینمایی برای نمایش در جشنواره فجر سی و ششم ساخته می شود. کارن همایونفر از مدتی قبل و در سومین همکاری اش با حجازی بعد از فیلم های زندگی خصوصی آقا و خانم میم و زندگی مشترک آقای محمودی و بانو موسیقی «اتاق تاریک» را ساخته است.

طراحی و ترکیب صدا توسط امیرحسین قاسمی، جلوه های ویژه بصری توسط جواد مطوری و تدوین فیلم توسط رضا شهبازی انجام شده و نسخه ای از فیلم نیز در موعد مقرر به دبیرخانه جشنواره فجر ارسال شده است.

«اتاق تاریک» پنجمین ساخته حجازی پس از فیلم های در میان ابرها، زندگی خصوصی آقا و خانم میم، زندگی مشترک آقای محمودی و بانو و مرگ ماهی است.

حجازی سه سال بعد از آخرین ساخته اش مرگ ماهی امسال با «اتاق تاریک» که تجربه ای متفاوت با سایر ساخته هایش محسوب می شود به جشنواره فیلم فجر می آید.

‌ساره بیات، ساعد سهیلی، امیررضا رنجبران، مروارید کاشیان، محمد امامی، رضا احمدی، ژیلا دایی با معرفی سید علیرضا میرسالاری بازیگران اتاق تاریک هستند.

در خلاصه داستان فیلم «اتاق تاریک» آمده است: فرهاد و هاله فصل جدید زندگی خود را آغاز کرده اند و این سرآغاز تغییرات دیگری است که آنها را در مواجهه با مسایل جدیدی قرار می دهد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.