چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۹

ضبط «به وقت شام» حاتمی کیا در فرودگاه دمشق به آخر رسید+عکس

به وقت شام

سینماپرس: مرحله تصویربرداری آخرین فیلم ابراهیم حاتمی کیا با ضبط بخش های باقی مانده در فرودگاه بین المللی شهر دمشق پایان یافت.

به گزارش سینماپرس، با ضبط بخش های باقی مانده، فیلمبرداری این فیلم به طور رسمی خاتمه پیدا کرد. همزمان با فیلمبرداری آخرین پلان از تازه ترین ساخته حاتمی‌کیا تصویری رسمی از پشت صحنه فیلم سوی مسئولین سازمان سینمایی اوج منتشر شد که در آن حاتمی کیا در کنار تهیه کننده اثر در فرودگاه دمشق دیده می‌شوند.

به وقت شام

این در حالی است که فیلمبرداری به وقت شام در داخل کشور مدت‌ها پیش به اتمام رسیده بود و به گفته مسئولین سازمان سینمایی اوج همزمان با فیلمبرداری مراحل پس از تولید و تدوین اثر آغاز صورت می‌گرفت.

فیلم سینمایی "به وقت شام" به تهیه کنندگی محمد خزاعی دومین همکاری مشترک ابراهیم حاتمی کیا و سازمان اوج است که برای نخستین بار در سطح اول سینمای ایران به صورت مستقیم به حوادث منطقه و اسلام تکفیری می پردازد.

ابراهیم حاتمی‌کیا سال جاری همزمان با ماه مبارک رمضان بود که تولید این "به وقت شام" را کلید زد. اصرار ویژه حاتمی کیا مبنی بر اتمام مراحل تولید در سکوت خبری موجب شد تا اکثر اخبار در حد حدس و گمان مانده و در بیشتر مواقع از سوی مسئولین سازمان اوج رد شود.

هادی حجازی‌فر بازیگر مستعد این روزهای سینمای ایران یکی از نقش های اصلی به وقت شام را عهده دار است و به علاوه وی بابک حمیدیان که همواره بازیگر مورد علاقه حاتمی‌کیا بوده در این فیلم به نقش‌آفرینی پرداخته و مابقی بازیگران این فیلم را جمعی از بازیگران بین المللی سوری و عراقی تشکیل می دهند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.