سه‌شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۰

ابتذال در سینما در حال گسترش است

حجت الاسلام نصراله پژمانفر در نشست نسبت سینمای ایران و منافع ملی

سینماپرس: حجت الاسلام پژمانفر نایب رئیس کمیسیون فرهنگی گفت: امروز بسیاری از اقشار حتی کسانی که با ما هم عقیده نیستند معتقدند ابتذال در سینما در حال گسترش است و باید در این مورد فکری کرد.

حجت الاسلام پژمانفر نایب رئیس کمیسیون فرهنگی از ارسال نامه‌ای به سازمان سینمایی خبر داد و گفت: با ارسال نامه ای به رئیس سازمان سینمایی نگرانی مان را نسبت به برخی تولیدات مشترک و بکارگیری هنرپیشه های خارجی اعلام کردیم.  

وی افزود: ما از دوستان سازمان سینمایی به خواسته ایم ضوابطی را که در این امور دارند به ما اعلام کنند.  جناب آقای حیدریان فرد متدینی است و ما سابقه ایشان را می دانیم و طبیعی است که توقع ما هم از ایشان در این مسایل بیشتر باشد

وی ادامه داد: امروز بسیاری از اقشار حتی کسانی که با ما هم عقیده نیستند معتقدند ابتذال در سینما در حال گسترش است و باید در این مورد فکری کرد. نایب رئیس کمیسیون فرهنگی گفت: ما متوجه هستیم که مشکل مالی گریبان سینما را گرفته و تولیدات مشترک می تواند در این مورد موثر باشد. به علاوه اینکه در بخش بین المللی هم این کار موثر خواهد بود.  

بکارگیری هنرپیشه  خارجی هم چیز بدی نیست ولی حتما خود آقای حیدریان هم اذعان خواهند داشت که به این دلیل نمی توان به هرچیزی تن داد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.