سه‌شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۴

استاد علی نصیریان:

مثل اکثریت جامعه بازیگران و هنرمندان پس از شیوع کرونا کاری نداشته‌ام و بیکار بودم

علی نصیریان در نشست خبری فیلم سینمایی «خورشید»

سینماپرس: استاد نصیریان گفت: از نظر من حفظ سلامتی در شرایط فعلی بسیار مهم است؛ پس توصیه می‌کنم که مردم در صورت امکان از خانه خارج نشوند، البته برخی برای امرار معاش از خانه بیرون می‌آیند که البته طبیعی است اما در همین شرایط هم حفظ اصول بهداشتی و ایمنی ضروری است.

به گزارش سینماپرس، علی نصیریان بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون در گفت‌وگو با میزان، پیرامون آخرین فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: من هم به مثل اکثریت جامعه بازیگران و هنرمندان پس از شیوع کرونا کاری نداشته‌ام، بیشتر تولیدات و فعالیت‌های فرهنگی طی دو ماه گذشته تعطیل شده و من هم به تبعیت از آن بیکار بودم.  

وی درباره نحوه گذراندن اوقات فراغت جامعه در هنگام قرنطینه خانگی اظهار کرد: به شخصه در روزهایی که به دلیل کرونا خانه نشین بودم، بیشتر وقتم را به مطالعه کتاب پرداختم، اما نمی‌توانم به همه بگویم کتاب بخوانید زیرا شاید برخی کتاب خواندن را دوست نداشته باشند.

بازیگر برنده سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر در همین راستا ادامه داد: از نظر من هر فرد می‌تواند در دوران خانه نشینی به دلیل شیوع کرونا کاری که به آن علاقمند است را انجام دهد، برخی کتاب می‌خوانند، برخی فیلم می‌بینند و برخی هم زمان خود را با خانواده‌شان سپری می‌کنند، این دوران بهترین زمان برای رسیدن به فعالیت‌های شخصی است.  

بازیگر سریال «برادر جان» با تاکید بر لزوم رعایت اصول بهداشتی اذعان کرد: از نظر من حفظ سلامتی در شرایط فعلی بسیار مهم است پس توصیه می‌کنم که مردم در صورت امکان از خانه خارج نشوند، البته برخی برای امرار معاش از خانه بیرون می‌آیند که البته طبیعی است اما در همین شرایط هم حفظ اصول بهداشتی و ایمنی ضروری است.  

نصیریان خاطرنشان کرد: امیدوارم هر چه سریعتر این بیماری از بین برود تا همگی بتوانند در سلامت و آرامش به زندگی خود ادامه دهند، این اتفاق تنها با رعایت کردن در چنین شرایطی امکان پذیر خواهد بود.  

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.