شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۷

روند بازسازی تئاترشهر به کجا رسید؟

اعلام دلیل تأخیر در آماده سازی سالن اصلی

تئاتر شهر

سینماپرس: سلیمانی مدیر پروژه بازسازی تالار اصلی مجموعه تئاترشهر، روند انجام این تعمیرات را تشریح کرد.

به گزارش سینماپرس، محمدعلی سلیمانی مدیر پروژه بازسازی تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر، در خصوص مراحل نهایی بازسازی آن به باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: در حال حاضر ماشینری مربوط به قسمت بالای سالن صورت گرفته و تمام تجهیزات آن نصب و تکمیل شده است. اکنون روی کف سالن کار می‌کنیم و قسمت گردان قدیمی کف سالن را لیفت کرده و در زیر آن کارهای تعمیرات را انجام می‌دهیم؛ زیرا چرخ‌های آن باز شده بود. این روزها همکاران مشغول تعمیر آن هستند و تا اواسط این هفته به شکل اولیه نصب و روی زمین گذاشته می شود.
وی ادامه داد: لیفت قدیمی را باز کرده و در حال بازسازی آن هستیم؛ به طوری که لیفت جلوی صحنه کامل از جای خود برداشته شده و عملیات عمرانی آن در حال انجام است. همچنین سیستم غیب شو در حال حاضر برای نصب آماده شده و رینگ‌ها آزاد است و به راحتی حرکت می‌کند؛ پیش از این رینگ‌ها ثابت بود و حرکتی نمی‌کرد.

سلیمانی در خصوص زمان تحویل سالن اصلی تئاترشهر گفت: در میانه کار یکسری تجهیزات برای تجهیز ماشینری سالن اصلی اضافه شد. از طرفی حساسیت‌های گروه مبنی بر رعایت استانداردها، سبب عقب افتادن زمان تحویل آن شد؛ اما قطعاً تا آخر شهریور ماه سالن اصلی تئاترشهر آماده تحویل خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.