جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۹

این هفته؛

مرور آثار آنتونیو باندراس روی آنتن شبکه نمایش

آنتونیو باندراس در جشنواره فیلم کن ۲۰۱۹

سینماپرس: این هفته در بخش مرور پرونده کاری بازیگران، فیلم‌هایی از آنتونیو باندراس در بخش «صحنه‌گران» (مرور آثار) شبکه نمایش پخش می‌شوند.

به گزارش سینماپرس، خوزه آنتونیو دومینگوئز باندراس یکی از معروفترین بازیگران اسپانیایی است. وی در مدرسه هنرهای دراماتیک در مالاگا به تحصیل تئاتر مشغول شد و اولین نقش خود را در یک تئاتر کوچک ایفا کرد. آنتونیو باندراس همزمان به نویسندگی هم می پرداخت تا اینکه به تئاتر ملی اسپانیا پیوست.

باندراس در نمایش های مختلف حضور یافت و با جلب توجه کارگردان اسپانیایی پدرو آلمادوار توانست در سال ۱۹۸۲ در اولین فیلم خود با عنوان Labyrinth of Passion «هزار توی دلبستگی» به نقش آفرینی بپردازد.

یکی از بهترین آثار آنتونیو باندراس در اواسط دهه ۹۰ میلادی فیلم وسترن «دسپرادو» (Desperado) از رابرت رودریگز محسوب می‌شود که آنتونیو به همراه سلما هایک نقش اصلی را بر عهده داشت. فیلم «ماسک زورو» (Mask of Zorro) باعث شد به یک ستاره تبدیل شود و با نظر مثبت منتقدان روبه رو شد.

شهرت این بازیگر در دنیای بازیگری خلاصه نمی‌شد. باندراس در انیمیشن «گربه چکمه پوش» (Puss in Boots) در نقش این گربه صداپیشگی کرد.

فیلم های «بچه های جاسوس ۲»، «نقاب زورو»، «گلوله نامرئی»، «سیزدهمین سلحشور»، «افسانه زورو»، «امنیت» و «قلدرها» آثاری هستند که با بازیگری این بازیگر، به ترتیب از شنبه، ۲۹ تیر تا جمعه ۴ مرداد ماه، ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش شده و ساعت ۳ و ۸ روز بعد باز پخش می شوند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.