سه‌شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۶

در اولین تجربه سینمایی؛

علی شمس «ما سودی کو» را می‌سازد

علی شمس

سینماپرس: علی شمس نمایشنامه نویس و کارگردان تئاتر قصد دارد در سال جاری اولین کارگردانی خود در عرصه سینما را با ساخت «ما سودی کو» تجربه کند.

به گزارش سینماپرس، علی شمس نمایشنامه نویس، کارگردان و بازیگر تئاتر که تجربه کارگردانی چند فیلم کوتاه را در کارنامه کاری خود دارد، درباره فعالیت‌های خود در زمینه کارگردانی در سال جاری به مهر گفت: فیلمنامه بلندی را با عنوان «ما سودی کو» نوشته‌ام که موضوعی اجتماعی دارد و تمرکزش بر یک رابطه مادر و فرزندی است. این فیلمنامه عزلت، تنهایی و جعل در روابط اجتماعی را مدنظر قرار داده است.

وی درباره زمان تولید و ساخت فیلم سینمایی «ما سودی کو»، اظهار کرد: به دنبال تهیه‌کننده و سرمایه‌گذار هستم و قصدم این است که امسال این فیلم سینمایی بلند را بسازم.

شمس درباره تعداد بازیگران این اثر سینمایی افزود: این فیلم ۳ بازیگر اصلی خواهد داشت.

کارگردان نمایش‌هایی چون «خروس غلط می‌خواند» و «داستان‌های میان رودان»، درباره برنامه خود در زمینه اجرای نمایش جدید هم بیان کرد: امسال ترجیح می‌دهم فیلم بلند سینمایی‌ام را بسازم و برای سال دیگر در مجموعه تئاتر شهر اثری را به صحنه ببرم.

وی در این باره توضیح داد: نمایشنامه «احتمالات علی شمس» را که شامل مجموعه‌ای از احتمالات تاریخی پارودیک است نوشته‌ام و قصد دارم سال دیگر در سالن چهارسوی مجموعه تئاتر شهر اجرا کنم.

شمس در پایان سخنان خود درباره موضوع نمایشنامه «احتمالات علی شمس»، گفت: فضای این نمایش نیز در راستای کارهای قبلی‌ام است ولی بعد از ۲ یا ۳ کاری که به صحنه بردم و کمدی نبود، بار دیگر اجرایی کمدی خواهم داشت.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.