دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۹

میرعلایی مطرح کرد؛

روند درمان جمال شورجه ادامه دارد/ ملاقات چهره‌های هنری و مدیران

جمال شورجه

سینماپرس: هنرمندان و شخصیت‌های لشگری و کشوری این روزها به ملاقات شورجه کارگردان سینما و تلویزیون می‌روند تا از حال وی باخبر شوند.

به گزارش سینماپرس، احمد میرعلایی تهیه‌کننده تلویزیون درباره وضعیت جسمانی جمال شورجه کارگردان که این روزها در منزل خود در حال استراحت است، به مهر بیان کرد: خوشبختانه ایشان در وضعیت بهتری قرار دارد و حالش رو به بهبود است.

وی ادامه داد: او در هر حال حاضر در منزل بستری است و روند درمانی خود را طی می‌کند، گاهی هم برای برخی معاینات و یا سی‌تی اسکن به بیمارستان می‌رود.

تهیه‌کننده سریال «موسی (ع)» که شورجه کارگردانی آن را بر عهده دارد، با اشاره به توصیه پزشکان اظهار کرد: شورجه در منزل فیزیوتراپی می‌شود و پزشکان می‌گویند هنوز لازم است حس لازم در سمت چپ بدنش را پیدا کند.

در چند وقت اخیر فرماندهان لشگری و کشوری و برخی مدیران و مسئولان مختلف از خانه سینما، صداوسیما، آستان قدس، سازمان تبلیغات اسلامی به ملاقات شورجه رفته‌اند.

همچنین داوود میرباقری کارگردان، حسین طاهری تهیه‌کننده، محسن شاه ابراهیمی، جعفر گودرزی، جمشید هاشم‌پور، جواد شمقدری، مهدی عظیمی، حسین یاری، رضا میرکریمی، کمال تبریزی به عیادت این کارگردان سینمای ایران رفته‌اند و هنرمندانی چون فاطمه معتمدآریا و رخشان بنی‌اعتماد پیگیر وضعیت جسمانی این کارگردان بوده‌اند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.