سه‌شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۸

سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان آمریکا اعلام کرد؛

شخصیت جدید «داستان اسباب بازی ۴» برای کودکان دردسر ساز شد

انیمیشن داستان اسباب بازی ۴

سینماپرس: با اعلام سازمان حمایت از مصرف کننده آمریکا اسباب بازی «فورکی» از انیمیشن «داستان اسباب بازی ۴» برای کودکان خطرناک اعلام شد.

به گزارش سینماپرس به نقل از هالیوود ریپورتر، با اعلام سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان آمریکا اسباب بازی «فورکی» برای کودکان بسیار خطرناک تشخیص داده شد.

کمپانی دیزنی نیز روز دوشنبه به سازمان حقوق مصرف کنندگان پیوست تا اعلام کند این اسباب بازی که چشم‌های بزرگی دارد، به راحتی کنده می‌شود و می تواند باعث ایجاد خطر و حتی خفگی کودکان شود. این اسباب بازی بر اساس شخصیت جدید فورکی که به انیمیشن «داستان اسباب بازی ۴» اضافه شده ساخته شده است که دستانی مخملی و چشم‌های بزرگی دارد. تونی هیل صداپیشگی این شخصیت که یک قاشق چنگالی سخنگو است را انجام داده؛ که در نظر خودش یک اسباب بازی نیست و باید دور انداخته شود.

سازمان حمایت از مصرف کنندگان آمریکا اعلام کرد: خریداران باید فورا محصول ذکر شده را از دسترس بچه‌های خود خارج کنند و آن‌ها را به فروشگاه‌های دیزنی که در مکان‌هایی مثل «دنیای والت دیزنی» و «دیزنی لند» می‌شود بازگردانند و مبلغ پرداخت شده را دریافت کنند.

در حدود ۸۰ هزار اسباب بازی دیزنی که در کشور چین ساخته و طراحی شده، در بازارهای آمریکا به فروش رسیده و ۶۵۰ مورد نیز در کانادا گزارش شده است.

گفتنی است سازمان حمایت از مصرف کنندگان محصولاتی را مورد هدف قرار می‌دهد که ممکن است باعث آسیب و یا حتی مرگ خریداران بشود که این محصولات شامل اسباب بازی‌ها نیز می‌شوند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.