چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۳

از نقدی بر سینمای کمدی تا حضور مخالفین و موافق جشنواره بین المللی فیلم فجر

«سینماگرام» به ایستگاه پایانی رسید

برنامه «سینماگرام»

سینماپرس: «بیست و ششمین و آخرین قسمت از فصل اول برنامه تلویزیونی «سینماگرام» پنجشنبه شب با پرداخت به حواشی جشنواره فیلم فجر به کار خود پایان می دهد.

به گزارش سینماپرس، بیست و ششمین قسمت از برنامه تلویزیونی «سینماگرام» با اجرای شاهرخ دولکو در بخش میز خبر با حضور مهدی خرم‌دل به این موضوع خواهد پرداخت که جشنواره بین المللی فیلم فجر چه دستاوردی برای سینمای ایران داشته است!؟
همچنین در بخش این بخش و به صورت اینفوگرافیک، به موضوع «چرا جشنواره موفق بین المللی نداریم؟» پرداخته خواهد شد.
در بخش میز نقد، سعید مستغاثی و سعید هاشم زاده دو منتقد برنامه به بررسی فیلم های کمدی اکران شده در نوروز ۹۸ و پس آن خواهند پرداخت و اجرای این میز، بر عهده ی دکتر امیرحسن ندایی خواهد بود.
در بخش مسئله ی هفته، حجت الاسلام احمد سالک عضو کمیسیون فرهنگی به عنوان منتقد و امیر اسفندیاری به عنوان موافق، جشنواره بین المللی فیلم فجر به بیان نظرات خود خواهند پرداخت و به بحث و گفتگو می نشینند.
همچنین فرزاد موتمن در بخش فرزاد موتمن تقدیم می کند به موضوع «شخصیت پردازی در سینما» خواهد پرداخت.
آیتم ها و مستندهای مختلفی نیز جهت پخش در برنامه تدارک دیده شده است که در بخش های مختلف به روی آنتن شبکه چهار سیما خواهد رفت.
«سینماگرام» به تهیه کنندگی میر محمدحسین رضوی، کاری از گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما، که پنجشنبه ها ساعت ۲۳از شبکه چهار سیما پخش، و این هفته آخرین قسمت از این مجموعه تقدیم علاقه مندان به هنر هفتم می شود.

نظرات

  • حیدری ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۱۹:۱۴
    0 0
    برنامه بی خاصیت و حراف که نفراتش می خواهند خودشان را نمایش بدهند با مهمان های الکی و درجه 2

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.