چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۹

کمپین سیاسی کارگردان امریکایی علیه یک سناتور

 ریچارد لینکلیتر - تد کروز

سینماپرس: یک کارگردان آمریکایی در پی تشکیل کمپینی تلویزیونی علیه تد کروز، سناتور ایالت تگزاس و نامزد اسبق ریاست جمهوری می باشد.

به گزارش سینماپرس، ریچارد لینکلیتر به یک رقابت سیاسی پیوسته‌ است تا برنامه‌ای تلویزیونی علیه تد کروز، سناتور تگزاس و نامزد سابق ریاست‌جمهوری آمریکا بسازد. تد کروز قصد دارد در ماه نوامبر در انتخابات میان‌دوره‌ای سنا شرکت کند.

این برنامه تحت حمایت کمپین «تد کروز را اخراج کن» است و تبلیغات لینکلیتر یک حاضرجوابی به شعار تد کروز، «سخت چون تگزاس» است که بی‌وقفه برای کمپین کروز علیه رقیب دموکراتش، بتو اُرورک به کار گرفته می‌شود.

برنامه با بازی سونی کارل دیویس ساخته شده است که نقش کوتاهی در فیلمی برنی لینکلیتر در ۲۰۱۱ داشت. او پشت میز شامی می‌نشیند و کروز را مسخره می‌کند و می‌گوید «یکی چیزی روی در خونه من جا گذاشت و روز بعد گفت تد کروز: سخت همچون تگزاس... اگه کسی زن منو سگ صدا بزنه و بگه بابام تو ترور کندی دست داشته، من بهش حال نمی‌دم.» این عبارات ارجاع به تأیید ترامپ از تئوری توطئه‌ای که پدر کروز به همراه لی هاروی اوسوالد پیش از مرگ کندی در طول کمپین نامزدی بوده است و مجموعه‌ای از حملات ترامپ به زن کروز دارد.

لینکلیتر که متولد هیوستون است مجموعه‌ای فیلم‌هایی در ایالت تگزاس تولید کرده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.