چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۹

برای اولین بار

پخش مجموعه «ماشیناسورها» از شبکه نهال

مجموعه جدید «ماشیناسورها»

سینماپرس: دوبله و آماده سازی مجموعه جدید «ماشیناسورها» (با نام اصلی Dinotrux) در شبکه کودک پایان یافته و در مهر ماه از شبکه نهال پخش می شود.

به گزارش سینماپرس، مجموعه «ماشیناسورها» بر اساس مجموعه کتاب‌هایی با همین نام در ژانر کمدی، سرگرمی و ماجراجویی ساخته شده است. داستان در زمان‌های دوری در آینده اتفاق افتاده است که در آن زمان ماشیناسورها تنها موجودات مکانیکی زنده در کرۀ خاکی زمین هستند.

ماشیناسورها مانند نژاد دایناسورها گونه‌های مختلف دارند. «تیرکس‌ها» خشن‌ترین و وحشی‌ترین آن‌ها هستند. «تای» ماشیناسور قرمز رنگ از نژاد تیرکس‌ها است او پس از آن‌که دره‌اش به دلیل فوران آتشفشان‌ نابود می‌شود سر از قلمرو دیگری درمی‌آورد و در آنجا بعد از آشنایی با ماشیناسورهای دیگر گروهی را تشکیل می‌دهد تا با همکاری همدیگر از دوستان خود و موجودات دیگر در برابر خطرات محیط شان حمایت کنند و در این بین با اتفاقات هیجان‌انگیزی روبرو می‌شوند.

این مجموعه با نام اصلی Dinotrux محصول سال۲۰۱۵ آمریکا از کمپانی DreamWorks Animation Television در ۶۵ قسمت ۲۳ دقیقه‌ای از ۲ مهرماه روزهای زوج ساعت ۱۷:۳۰ و بازپخش آن روز بعد ساعت ۱۴:۳۰ و ۲۱ از شبکه نهال پخش خواهد شد.

این مجموعه به کودکان مهارت‌ کار با ابزارآلات، ساخت سازه‌ها و همچنین آشنایی کودک با انواع ماشین آلات سنگین را آموزش می‌دهد.

«ماشیناسورها» موفق به کسب چهار جایزه در جشنواره‌های Daytime Emmy Awards ۲۰۱۶, ۲۰۱۷ & ۲۰۱۸ شده و نامزد دریافت ۵ جایزه در جشنواره‌های Behind the Voice Actors Awards  ۲۰۱۶ & Leo Awards  ۲۰۱۸ شده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.